Τρεις φίλοι

Περισσότερα
- #219 από Μιχάλης
Τρεις φίλοι δημιουργήθηκε από Μιχάλης
Τρεις φίλοι, ο βιολονίστας κος Μαύρος, ο γλύπτης κος Άσπρος και η ηθοποιός κος Κόκκινος. Κάποια στιγμή κάποιος λέει
- Εγώ έχω μαύρα μαλλιά και εσείς οι δύο έχετε ο ένας κόκκινα και ο άλλος άσπρα. κανείς μας δεν έχει χρώμα μαλλιών που να ταιριάζει με το επίθετό του.
Ο κος Άσπρος του απαντά:
- Πραγματικά! Έχεις απόλυτο δίκιο.
Τι χρώμα έχουν τα μαλλιά του ηθοποιού;

Μια λύση αξίζει όσο και η αιτιολογία της
"The greatest challenge to any thinker is stating the problem in a way that will allow a solution." – Bertrand Russell
Last edit: by .

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
#222 από rikos894
Απαντήθηκε από rikos894 στο θέμα Re: Τρεις φίλοι
Tou Jack Black ta mallia einai aspra, tis Betty White kokkina kai tou Red Buttons mavra

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
#224 από alex
Απαντήθηκε από alex στο θέμα Re: Τρεις φίλοι
Μα που βρηκατε τα ονοματα εσεις κυριε riko?εεεεεεε?μα ετσι τα λυνεις κλεβεις τις απαντησεις και γω σε νομιζα εξυπνο??

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
#225 από DimPap
Απαντήθηκε από DimPap στο θέμα Re: Τρεις φίλοι
ωραίος ρε μιχαλη.... πολύ καλή δουλειά αν και το τελευταίο ήταν έυκολο. συνεχίζω όμως...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
- #226 από rikos894
Απαντήθηκε από rikos894 στο θέμα Re: Τρεις φίλοι
Εγώ δεν κλέβω ποτέ κύριε Άλεξ. Ηθοποίου είπε και ανάφερα 3 διάσημους ηθοπιούς. Δεν φταίω εγώ που τώρα ο κύριος Admin θυμήθηκε να αναφέρει τα επαγγέλματα.
Last edit: by .

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
#228 από Μιχάλης
Απαντήθηκε από Μιχάλης στο θέμα Re: Τρεις φίλοι

Εγώ δεν κλέβω ποτέ κύριε Άλεξ. Ηθοποίου είπε και ανάφερα 3 διάσημους ηθοπιούς. Δεν φταίω εγώ που τώρα ο κύριος Admin θυμήθηκε να αναφέρει τα επαγγέλματα.

Παιδιά όταν βλέπετε κάποιο λάθος ευχαρίστως να μου το δείξετε να το διορθώσω. Μερικές φορές επειδή εγώ ξέρω τον γρίφο μπορεί να ξεχάσω να βάλω ένα σημαντικό κομμάτι αλλά να μου βγαίνει η λύση επειδή για μένα θεωρείται δεδομένο.

Μια λύση αξίζει όσο και η αιτιολογία της
"The greatest challenge to any thinker is stating the problem in a way that will allow a solution." – Bertrand Russell

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.709 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ